skip to Main Content

Кличко вляпався, викрито цинічну схему: “одною ногою вже у тюрмі”, гримить скандал

Гаманець Злобудовної банди Віталія Кличка, Славік “Стакан” – зам голови КМДА В’ячеслав Непоп, що є куратором і колишнім директором КП “Житлоінвестбуд-УКБ” та співвласником будівельної компанії “Азур Груп”, чинить тиск на жителів Дарниці, що вийшли на захист озера Качиного ще в далекому 2016ому році.

Про це розповів ветеран АТО та блогер Сергій Бригадир, пише 7 day

Вчора, 5 вересня 2019 року, через три з половиною роки після “побоїща на Качиному” Дарницький районний суд міста Києва виніс рішення стягнути на користь Славіка “Стакана” в особі БК “Азур Груп” із місцевих жителів гігантську суму в розмірі 200 (двісті) тисяч гривень.

Пане Непоп – куди тобі чучундрі ті 200 тисяч, коли ти вже одною ногою в тюрмі, а іншою в бігах? Через тебе банда Кличка розікрала мільярди київських грошей на будівництвах шкіл, мостів, стадіонів та велотреків, а тобі нема чого робити окрім як переслідувати захисників озера?

Так ти так і скажи – я, такий-то такий-то, дурна голова, передав 100 тисяч доларів на тітушок, вони не впоралися, а тепер через зобов’язання і жадібність хочу зробити вигляд, що щось роблю через помсту і залякування активістів але сам не вірю в результат, бо ніхто озеро не дасть засипати!

Джерело: https://politeka.net/ua/news/politics/1148729-klichko-vljapalsja-raskryta-cinichnaja-shema-odnoj-nogoj-uzhe-v-tjurme-gremit-skandal/

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top