skip to Main Content

Колишній першій заступниці голови ДМС продовжений строк дії процесуальних обов’язків

У середу, 18 листопада, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнив клопотання прокурора та продовжив до 19 грудня 2020 року строк дії обов’язків, покладених на колишню першу заступницю голови Державної міграційної служби.

Підозрювана зобов’язана: прибувати до детектива, прокурора та суду за кожною вимогою; повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця роботи; утримуватися від спілкуватися зі свідками; здати на зберігання (залишити на зберіганні) паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

Нагадаємо, дії особи кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України. За версією слідства, підозрювана за неправомірну вигоду у розмірі 1800 доларів США обіцяла посприяти в організації оформлення громадянину В’єтнаму посвідки на тимчасове проживання в Україні на один рік, з можливістю подальшого її продовження до трьох років.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top