skip to Main Content

Колишнього мера Ірпеня судитимуть за службову недбалість майже на 3 мільйони гривень

У липні 2017 року колишній міський голова Ірпеня погодив та підписав акти приймання виконаних будівельних робіт з капітального ремонту дороги на одній із вулиць міста.

Колишнього мера Ірпеня судитимуть за службову недбалість на 2,7 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишнього міського голови м. Ірпінь за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Розслідуванням встановлено, що у липні 2017 року колишній міський голова Ірпеня погодив та підписав акти приймання виконаних будівельних робіт з капітального ремонту дороги на одній із вулиць міста. У результаті цього підряднику були перераховані бюджетні кошти в сумі понад 2,7 млн грн за роботу, яка фактично не була виконана.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом Ірпінського відділу поліції ГУ Нацполіції в Київській області.

Джерело: Колишнього мера Ірпеня судитимуть за службову недбалість майже на 3 мільйони гривень

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top