skip to Main Content

Колишнього Міністра закордонних справ України, підозрюваного у вбивстві Сергія Старицького залишено під вартою

13 травня 2020 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від 27 березня 2020 року, якою задоволено клопотання слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУ НП в Київській області та застосовано щодо підозрюваного К. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в межах строку досудового розслідування, до 25 травня 2020 року з одночасним визначенням альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 14 083 400 (чотирнадцять мільйонів вісімдесят три тисячі чотириста) гривень, з покладенням на підозрюваного, у випадку внесення застави обов`язків, передбачених статтею 194 КПК України.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 27 березня 2020 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення.

Нагадаємо, громадянин К. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Джерело: https://court.gov.ua/press/news/938623/

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top