skip to Main Content

Колишнього радника голови Полтавської ОДА Синєгубова Максима Ратнера затримано на хабарі

Колишнього радника голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова – Максима Ратнера затримали на хабарі у $40000. Про це йдеться в сюжеті телеканалу “112 Україна“.

Співробітники ДБР здійснили затримання біля будівлі Полтавської ОДА. Місце операції стало невипадковим, адже кайданки надягли на ексрадника голови Полтавської ОДА. Раніше, як повідомляють ЗМІ, Максим Ратнер відповідав за галузь АПК і мав робоче місце в Департаменті агропромислового розвитку Полтавської ОДА.
Офіційне повідомлення про діяльність Максима Ратнера міститься на сторінці Хорольської РДА від 31 березня. Райдержадміністрація тоді повідомила, що в ході робочої поїздки Хорольщину відвідали радник голови облдержадміністрації Максим Ратнер та заступник начальника Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Палій. Тож принаймні до 31 березня Ратнер ще був радником Олега Синєгубова. Зараз він уже не займає цю посаду – повідомив Синєгубов.
“Максим Ратнер не є моїм радником. Ще в березні він написав відповідну заяву. Однак враховуючи те, що Ратнер раніше був моїм радником на громадських засадах, я особисто контролюватиму, щоб усі винні понесли покарання!” – наголосив Синєгубов.
За інформацією ЗМІ, будучи на посаді Ратнер знайомився із керівниками державних агропідприємств області та вимагав від них 10% від прибутку з урожаю.
Джерело: zik.ua
Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top