skip to Main Content

Конфлікт навколо боргів групи компаній “АІС” перед “Укрсиббанком” триває

Конфлікт навколо боргів групи компаній “АІС” перед “Укрсиббанком” триває. “АІС”, яку пов’язують з колишніми нардепами Дмитром Святашем і Василем Поляковим, повинна “Укрсиббанку” більше 2 млрд грн.

Факт цього підтверджує і вручення прокуратури Києва підозри в шахрайстві на суму понад 2 млрд Василю Полякову.

У серпні Печерський районний суд столиці обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання із забороною виїзду за межі України.

Раніше запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту були обрані і продовжені у відношенні двох топ-менеджерів “АІС” Олександра Пугача і Олександра Яременка. А Дмитру Святошу заборонили залишати територію України до моменту повного виконання боргових зобов’язань перед “Укрсиббанком”.

У відповідь група компаній “АІС” провела ряд мітингів під стінами ДБР, Генпрокуратури та Печерського суду. Після зміни керівництва Генеральної прокуратури акції протесту не зупинилися.

Від новопризначеного генпрокурора Руслана Рябошапки активісти “АІС” вимагали звільнити першого заступника прокурора Києва Кононенко, оголосив про підозру Василю Полякову.

Журналісти встановили, що мітинги, ймовірно, були замовними, адже їх модерацією займався Євген Соляннік – вже досвідчений організатор подібних подій.

Вплине це на нове керівництво прокуратури України – це питання поки залишається відкритим.

Джерело: https://video-ua.112.ua/konflikt-navkolo-borhiv-hrupy-kompanii-ais-pered-ukrsybbankom-tryvaie-303905.html

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top