skip to Main Content

На Дніпропетровщині виявлено факти невиконання судового рішення службовими особами виправної колонії

Прокуратурою Дніпропетровської області та Жовтоводською місцевою прокуратурою виявлено факти незаконного тримання людей під вартою службовими особами ДУ «Жовтоводська виправна колонія №26».

Встановлено, що з грудня 2019 по січень 2020 року ухвалами Жовтоводського міського суду задоволено клопотання трьох засуджених, які відбували покарання в ДУ «Жовтоводська виправна колонія №26», та замінено невідбуту частину покарання на більш м’яке – у вигляді обмеження волі. При цьому вони мали відбувати покарання у виправному центрі.

Проте службові особи колонії, порушуючи вимоги чинного законодавства, рішення суду щодо пом’якшення покарання не виконували, не етапували засуджених та понад визначені строки продовжували їх утримувати під вартою.

Розпочато досудове розслідування за фактами завідомо незаконного тримання під вартою та невиконання судового рішення (ч. 2 ст. 371 та ч. 3 ст. 382 КК України).

Досудове розслідування триває. Встановлюються причетні до злочинів особи.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: gp.gov.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top