skip to Main Content

На Коломойського завели справу через відмивання грошей Приватбанку

Міністерство юстиції США вимагає конфіскації двох об’єктів комерційного нерухомого майна, придбаних на кошти, незаконно привласнені у ПриватБанку в Україні.

Сполучені Штати подали два цивільні позови про конфіскацію майна в окружний суд Південного округу Флориди, стверджуючи, що комерційне нерухоме майно в Луїсвіллі (Кентуккі) і Далласі (Техас), придбане з використанням коштів, незаконно привласнених із ПриватБанку в Україні, підлягає конфіскації на підставі федерального законодавства про відмивання грошей, відповідну інформацію оприлюднив мін’юст США.

“У позовах стверджується, що Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, які володіли ПриватБанком, одним із найбільших банків України, обманним шляхом привласнили кошти банку на мільярди доларів. Обидва отримували шахрайські позики та кредитні лінії приблизно з 2008-го по 2016 рік, коли схему було розкрито, а банк був націоналізований Національним банком України”, – йдеться в повідомленні.

У скаргах стверджується, що вони відмивали частину злочинних доходів за допомогою безлічі банківських рахунків підставних компаній, насамперед у кіпрському відділенні ПриватБанку, до того як перевели кошти у Сполучені Штати.

Мін’юст США підкреслює, що всі відповідачі вважаються невинними, доки їхню провину не буде доведено в суді.

Джерело: gazeta.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top