skip to Main Content

На Київщині судитимуть директора та інженера технагляду підприємства за привласнення бюджетних коштів виділених на ремонт дороги

За процесуального керівництва Кагарлицької місцевої прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора приватного підприємства у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 191 КК України та інженера технічного нагляду за ч. 5 ст. 27 та ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 191 КК України.

Установлено, що директор підприємства, використовуючи своє службове становище, з метою привласнення бюджетних коштів, вніс до акту приймання виконаних підрядних робіт завідомо неправдиві відомості щодо обсягів, видів та вартості фактично виконаних робіт з капітального ремонту дороги однієї з вулиць в м. Миронівка.

У подальшому, інженер технагляду, сприяючи директору в розкраданні коштів бюджету, знаючи, що ремонт дороги проведений не в повному обсязі, не здійснивши нагляд та контроль за виконанням робіт, вніс посвідчуванні відомості про відповідність обсягів та якості робіт проектно-кошторисній документації. Після чого, Миронівська міська рада на рахунок підприємства перерахувала грошові кошти. Так, сума переплачених бюджетних коштів становить майже 80 тис грн.

У разі доведення вини, за інкриміновані злочини обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 5 років.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: https://kobl.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=275959

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top