skip to Main Content

На Сумщині директор ТОВ підозрюється у привласненні майже 1,8 млн грн під час будівництва амбулаторій

Прокуратура Сумської області у п’ятницю, 13 березня 2020 року, повідомила директорові товариства з обмеженою відповідальністю про підозру за фактом привласнення коштів під час виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва амбулаторій первинної медичної допомоги на території Сумської області (ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, за виготовлення 13 проектів для будівництва амбулаторій на рахунок зазначеного товариства Управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації перерахувало 1 млн 780 тис грн. Однак розроблені проекти не відповідають основним вимогам і не можуть бути використані для будівництва амбулаторій. Відтак Управління повторно замовило проектно-кошторисну документацію в іншій організації та повторно оплатило виконані роботи.

Досудове слідство триває, його здійснює слідче управління Нацполіції за матеріалами Управління Служби безпеки України в Сумській області. Наразі готується підозра іншим особам, які допустили протиправне заволодіння коштами.

Джерело: https://www.gp.gov.ua/ua/news?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=269027

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top