skip to Main Content

На Сумщині директора ТОВ судитимуть за організацію діяльності нелегального нафтопереробного заводу

Прокуратурою Сумської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю за фактом організації діяльності нелегального нафтопереробного заводу (ч. 2 ст. 204 КК України).

За даними слідства, обвинувачений заснував підприємство, основним видом діяльності якого було виробництво продуктів нафтоперероблення. На територію заводу, який функціонував у Охтирському районі, завозилась вуглеводна сировина, яку переробляли на дизельне пальне. При цьому платником акцизного податку товариство зареєстровано не було. Незаконно виготовлене пальне реалізовувалось під виглядом іншої продукції, яка не відноситься до підакцизної групи товарів.

Наприкінці 2018 року діяльність заводу було припинено. Тоді під час слідчої дії було виявлено та вилучено продукцію загальним об’ємом у понад 33 т. Відповідно до висновків експертів, надана на дослідження готова продукція є паливом та відповідно до податкового законодавства є підакцизним товаром.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Сумській області.

Джерело: https://www.gp.gov.ua/ua/regions_news_detail?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=272370

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top