skip to Main Content

ЗАХИСНИКИ СУДДІВ ТА АПАРАТУ ОКРУЖНОГО АДМІНСУДУ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО ДБР ЩОДО ЗЛОЧИНІВ ЗІ СТОРОНИ НАБУ (оновлюється)

26 липня представники НАБУ і Генпрокуратури України проводять обшуки в Окружному адмінсуді Києва.

За словами адвокатів Адвокатського об’єднання “Barristers”, що виступають захисниками суддів та працівників апарату Окружного адміністративного суду міста Києва, НАБУ проводить слідчі дії на території всіх будівель адміністративного суду, хоча дозвіл вони отримали на проведення слідчих дій лише в чітко визначених декількох приміщеннях суду. Цим самим вчиняють злочини передбачені статтями 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) та 376 (втручання в дільність судових органів) Кримінального кодексу України.

Захисниками підготовлені та направляються заяви про вчинення слідчими НАБУ злочинів згідно з вказаними статтями до Державного бюро розслідувань.

Слідчі дії тривають до цього часу. Цілий день сьогодні повністю заблокована діяльність суду. Всі призначені до розгляду справи скасовані, канцелярія приймає документи, але обмежена в праві їх реєструвати сьогодні. Електронна система заблокована, доступ не працює у всіх суддів Окружного адміністративного суду.

В головній адміністративній будівлі зачинено двері і не випускають і не впускають працівників суду та суддів, оскільки тривають слідчі дії. Люди цілий день знаходяться там без їжі та води.

https://facebook.com/story.php?story_fbid=2478776615732950&id=1568637640080190

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top