skip to Main Content

НАБУ повідомило про підозру у розтраті понад 2 млн ексзаступнику голови зовнішньої розвідки

25 лютого детективи Національного бюро за процесуального керівництва САП повідомили про підозру трьом особам у вчиненні злочину, в результаті якого інтересам держави завдано 2,2 млн грн збитків.

“Слідство встановило, що підозрювані у період з серпня по грудень 2014 року, зловживаючи своїм службовим становищем, організували державну закупівлю, в результаті якої СЗРУ уклала з одним із державних підприємств договір і з постачання обладнання,  яке те фактично не могло поставити. Всупереч нормативним документам за ще не отримане обладнання СЗРУ внесла повну передплату. Натомість, обладнання за умовами закупівлі не поставили. Отримані кошти керівник ДП легалізував, перерахувавши компаніям із ознаками фіктивності. В результаті таких дій інтересам держави в особі СЗРУ завдано 2,2 млн грн збитків, що встановлено економічною експертизою”, – йдеться у повідомленні.
У пресслужбі зазначили, що йдеться про експершого заступника голови Служби зовнішньої розвідки України (далі – СЗРУ), якому інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України; експосадовця СЗРУ, якому інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України; в.о. директора державного підприємства, якому інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 209, ч. 4 ст. 358 КК України.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Джерело: https://espreso.tv/news/2020/02/26/nabu_povidomylo_pro_pidozru_u_roztrati_ponad_2_mln_ekszastupnyku_golovy_zovnishnoyi_rozvidky

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top