skip to Main Content

НАБУ УМИСНО ПОРУШУЄ ЗАКОНОДАВСТВО, СТВОРЮЮЧИ ПІДСТАВИ ДЛЯ ЗАТРИМАННЯ ОЛЕГА БАХМАТЮКА

Нещодавно НАБУ анонсовано направлення Олегу Бахматюку повідомлення про підозру за місцем його проживання в Україні і оголошення останнього в розшук на території України.

За словами адвоката Олега Бахматюка – Костянтина Глоби детективами НАБУ жодного разу за два роки кримінального провадження не вручено повісток про виклик для участі у слідчих або процесуальних діях, його підзахисний не допитувався в цьому кримінальному провадженні, а відповідно щодо нього не встановлено будь-яких законних обмежень, як громадянина України.

Детективам НАБУ достеменно відомо місце перебування Бахматюка, оскільки сам О.Бахматюк повідомив про цей факт публічно, та і виїзд з України не був таємницею, оскільки матеріали провадження містять інформацію про всі його в’їзди в Україну і виїзди, яку прокурори використовують у судах.

Адвокатом Олега Бахматюка – Олексієм Шевчуком, що здійснює представництво Бахматюка Олега в межах кримінального провадження №1201610000000001664, 29 листопада подано скаргу керівнику Управління внутрішнього контролю Осипчуку Р.С. на дії детектива НАБУ Пачевського, який не з’явився для надання доступу до матеріалів справи і в грубій формі відмовив надати доступ. Скарга була зареєстрована старшим слідчим А.Гайданка. В даний час триває перевірка.

Джерело: Судовий репортер

 

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top