skip to Main Content

НАБУ ВІДКРИЛО КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ СТОСОВНО ЧЛЕНІВ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ВИЩОГО КОРПУСУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПІДСТАВ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ

01 серпня 2019 року президент України Володимир Зеленський своїм указом №571/2019 призначив С. Борзова Керівником Державного управління справами строком на п’ять років. Цьому указу передувало проведення конкурсу на посаду Керівника ДУС.

Адвокат Олексій Шевчук, як один із учасників конкурсу, публічно заявив про фальсифікації під час проведення конкурсу, які стали підставою спотворення результатів конкурсу і протягування “свого” переможця Сергія Борзова.

Після публічних звинувачень на адресу самого Сергія Борзова та членів Комісії з питань вищого корпусу державної служби у вчиненні злочину була подана заява до відповідних правоохоронних органів з викладенням фактів, які мали місце під час проведення конкурсу.

Слідчим суддею Солом’янського районного суду міста Києва було винесено ухвалу від 15 серпня 2019 року, якою зобов’язано внести відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбачені ч.5 ст. 214 КПК України, до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Відомості про вчинення кримінального правопорушення було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 28 серпня 2019 року за №52019000000000768.

Згідно витягу з ЄРДР  правова кваліфікація кримінального правопорушення визначена згідно ч.2 ст. 361 Кримінального кодексу України.

В короткому викладенні обставин вказано, що члени Комісії з питань вищого корпусу державної служби під час проведення конкурсу на зайняття вакантної посади Керівника Державного управління справами, внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерів з метою спотворення результатів конкурсу, вчинили дії, що містять ознаки кримінального правопорушення.

 

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД 

Комісії з питань вищого корпусу державної служби

Шарова Ілона Євгенівна директор компанії Хадсон в Україні (за згодою)
Риженко Олександр Володимирович Голова Державного агентства з питань електронного урядування України (за згодою)
Ващенко Костянтин Олександрович Голова Національного агентства України з питань державної служби (за згодою)
Мангул Олександр Анатолійович Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (за згодою)
Нікітіна Тетяна Василівна член Центрального комітету Профспілки працівників державнх установ України, керівник міжнародного проекту з профспілкою Fackforbundet ST (Швеція) «Розвиток державного сектора в Україні» (за згодою)
Колишко Родіон Анатолійович Заступник Генерального директора Федерації роботодавців України (за згодою)
Коліушко Ігор Борисович Голова правління громадської організації «Центр політико-правових реформ» (за згодою)
Руденко Ольга Мстиславівна професор кафедри публічного управління та менеджменту організацій Чернігівського національного технологічного університету (за згодою)
Войтович Радмила Василівна ректор Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України (за згодою)
Сорока Сергій Вікторович член Координаційної ради з питань реформування державного управління, керівник сектору «Реформа державного управління» Офісу підтримки реформ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (за згодою).
Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top