skip to Main Content

Недоотримання 138 тис грн митних платежів – держінспекторка митниці постане перед судом за зловживання

До суду скеровано обвинувальний акт відносно державної інспекторки одного з митних постів Львівської митниці ДФС України. Вона обвинувачується у несанкціонованих діях з інформацією та зловживанні службовим становищем (ч. 1 ст. 362 та ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Слідством встановлено, що інспектор змінила дані в інформаційній системі митниці та внесла до електронного журналу недостовірну інформацію про виїзд за межі території України автомобіля марки “Ford Focus”. Транспортний засіб в цей день не проходив митний контроль та митне оформлення і не перетинав кордон. Унаслідок незаконних дій посадової особи державний бюджет недоотримав понад 138 тисяч гривень митних платежів.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Львівської області. Оперативний супровід – Головне управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України.

У разі доведення вини, посадовій особі загрожує покарання у вигляді  арешту на строк до 6 місяців або позбавлення волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, із штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело: https://dbr.gov.ua/news/nedootrimannya-138-tis-grn-mitnikh-platezhiv-derzhinspektorka-mitnici-postane-pered-sudom-za-zlovzhivannya

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top