skip to Main Content

Недоотримання держбюджетом 265 тис грн митних платежів — ДБР повідомило про підозру інспектору митниці

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру головному державному інспектору одного з митних постів Закарпатської митниці ДФС. Посадовець підозрюється у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що підозрюваний систематично вносив та зберігав у атоматизованій системі митного оформлення недостовірні дані про виїзд транспортних засобів, які перебували у режимі тимчасового ввезення, за межі митної території України через пункт пропуску. Посадовець змінив наявну в базі даних інформацію про митний режим транспортних засобів «Opel Zafira», «Volkswagen Vento», «Volkswagen Passat». Насправді автомобілі у вказаний час кордон України в напрямку виїзду не перетинали, у зоні митного контролю не перебували, митне оформлення та митний контроль не проходили.

Через зловживання службовим становищем посадовою особою держбюджет недоотримав 265 000 гривень митних платежів.

Процесуальне керівництво в кримінальному провадженні здійснює прокуратура Закарпатської області. Оперативний супровід – Служба внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Закарпатській області.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело: https://dbr.gov.ua/news/nedootrimannya-derzhbyudzhetom-265-tis-grn-mitnikh-platezhiv-dbr-povidomilo-pro-pidozru-inspektoru-mitnici

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top