skip to Main Content

Недостача автозапчастин до військової техніки на понад 1 мільйон гривень та розкрадання майна – ДБР повідомило про підозру двом військовослужбовцям

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру заступнику командира ремонтного полку та заступнику командира ремонтно-відновлювального батальйону однієї з військових частин, дислокованих на території Львівської області. Військовослужбовці підозрюються у викраденні та привласненні військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодінні ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем вчинених в умовах особливого періоду ( ч. 3 ст.410 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що військовослужбовці впродовж 2019 року налагодили схему викрадення майна з військової частини (запчастин до транспортних засобів). Унаслідок неправомірних дій посадових осіб попередня сума збитків військової частини склала понад 62 тисячі гривень.

Під час обшуків у підозрюваних вилучено 21 елемент військової техніки, вартість яких буде встановлена після проведення відповідних експертиз.

За результатами проведеної позапланової інвентаризації у господарській діяльності військової частини виявлено недостачу автозапчастин до військової техніки на суму понад 1 мільйон гривень.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу та їх відсторонення від займаних посад.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Львівського гарнізону Західного регіону. Оперативний супровід – Головне управління військової контррозвідки Служби безпеки України.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Джерело: https://dbr.gov.ua/news/nedostacha-avtozapchastin-do-viyskovoi-tekhniki-na-ponad-1-milyon-griven-ta-rozkradannya-mayna-dbr-povidomilo-pro-pidozru-dvom-viyskovosluzhbovcyam

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top