skip to Main Content

«Оборона була жорстка»: Голова КСУ Шевчук розповів, як намагався потрапити на робоче місце

Уперше в історії незалежної України ми бачимо «рейдерське» захоплення посади голови Конституційного Суду України.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив поновлений на посаді голова Конституційного суду України Станіслав Шевчук.

Ведуча Наташа Влащенко поцікавилася у гостя програми його «епопеєю» зі звільненням та поновленням на посаді голови Конституційного Суду України та запитала, чи пан Шевчук уже вийшов на роботу. Станіслав Шевчук розповів, що відразу пішов на роботу щойно отримав резолютивну частину рішення суду, оскільки там ішлося про те, щоб негайно поновити його на посаді судді та голови КСУ.

«Я все зареєстрував, передав, журналісти були… Секретаріат взяв, скликав спеціальне пленарне засідання і оголосив перерву… Я наступного дня прийшов. Голова суду Тупицький дав команду мене не впускати. Таке враження, що німці напали. Оборона була жорстка, хоча для кожного із суддів немає заборони заходити на територію, немає значення – на посаді він чи ні. Але мені сказали, що спеціально Тупицький заборонив», – повідомив Станіслав Шевчук.

Гість програми розповів, що після того він звернувся до правоохоронних органів.

«Але, з іншої сторони, я вважаю, що це має бути вирішене найближчим часом, тому що на посаду судді загалом проблеми не бачу поновлення. Є моя посада, це розпорядження голови, 10 хвилин – і я суддя. Що ж стосується голови, питання складніше, бо коли я писав позов до адміністративного суду, це було необхідно пов’язати, бо не було і нема процедури звільнення з посади голови за власним бажанням, моїм. І тому пішли таким хибним шляхом звільняти мене як суддю, хоча як суддя я нічого не порушував. Тобто вперше в історії незалежної України ми бачимо таке рейдерське захоплення посади», – заявив Станіслав Шевчук.

Як повідомляли, Станіслав Шевчук, який нещодавно був відновлений судом на посаді голови Конституційного Суду, подав до ДБР заяву на чинного голову КСУ Олександра Тупицького.

Джерело: https://zik.ua/news/2019/10/28/oborona_bula_zhorstka_golova_ksu_shevchuk_rozpoviv_yak_namagavsya_potrapyty_1678335

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top