skip to Main Content

Організовували незаконне прослуховування телефонних дзвінків громадян на замовлення – слідча поліції на Львівщині постане перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно старшого інспектора сектору дізнання одного з відділів поліції ГУ Нацполіції у Львівській області. Вона обвинувачується у складанні, видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та порушенні недоторканності приватного життя, вчинене повторно, або якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам особи (ч. 2 ст. 182, ч. 1 ст. 366 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що правоохоронниця незаконно збирала та передавала третім особам за їх замовленням конфіденційну інформацію щодо громадян, а саме інформацію щодо їх телефонних дзвінків.

При цьому слідча підробляла протоколи допиту осіб, куди вносила номери телефонів, які її цікавили, та надалі подавала такі протоколи до суду з метою отримання дозволу на доступ до конфіденційної інформації мобільних операторів. У подальшому, отримавши дозвіл суду, здійснювала доступ до конфіденційної інформації та передавала третім особам.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові. Процесуальне керівництво – прокуратури Львівської області.

У разі доведення вини, обвинуваченій загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 місяців або обмеженням волі на строк від 3 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк.

Джерело: dbr.gov.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top