skip to Main Content

Поліцейський, через службову недбалість якого зникло 2 мільйони гривень, постане перед судом

До суду направлено обвинувальний акт відносно старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України. Він обвинувачується у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам юридичної особи (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що у 2014 році правоохоронні органи розслідуючи кримінальне провадження під час санкціонованого обшуку вилучили у приміщенні одного з банків понад 2 мільйони гривень.

У подальшому суд постановив своєю ухвалою повернути вилучене майно уповноваженій особі, натомість обвинувачений, який на той час був працівником одного із відділень слідчого управління ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області, передав гроші сторонній особі, чим спричинив тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам юридичної особи.

У разі доведення вини поліцейському загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 2 до 5  років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.  Процесуальне керівництво — Дніпропетровська обласна прокуратура.

Джерело: dbr.gov.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top