skip to Main Content

Пожежа у готелі «Токио Стар» – судитимуть співлассника, який переховувався від слідства

Прокуратура Одеської області скерувала до Приморського районного суду Одеси обвинувальний акт стосовно співвласника готелю «Токио Стар», який підозрюється у порушенні встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що призвело до виникнення пожежі у готелі та загибелі 9 осіб (ч. 2 ст. 270 КК України).

Обвинуваченого було оголошено у розшук у зв’язку із переховуванням за межами території України. Його було затримано у липні цього року в міжнародному аеропорту «Одеса», при спробі перетину державного кордону.

Крім того, повідомлено про підозру у порушенні встановлених законодавством вимог пожежної безпеки за ч. 2 ст. 270 КК України відповідальному за ремонт електромережі готелю. Наразі він перебуває у розшуку у зв’язку із переховуванням від органів розслідування.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: gp.gov.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top