skip to Main Content

Працювали по-чорному: працівники Головного управління внутрішньої безпеки ДФС України розкрили схему “обналички” за участю податківців

24.09.2019 року Генеральна прокуратура України спільно зі співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки ДФС провела обшуки у приміщенні ДФС України, в ГУ ДФС у Миколаївській області, а також у тіньовому офісі та за основним місцем проживання фігурантів справи. Дозвіл на обшук ухвалено Печерським судом Києва.

Заступник одного з департаментів ДФС спільно з іншими особами для досягнення злочинної мети зареєстрували на підставних осіб ряд підприємств з ознаками фіктивності та надавали послуги по конвертації грошових коштів та мінімізації податкових зобов’язань з ПДВ шляхом формування штучного податкового кредиту. Для узгодження проблемних питань з контролюючими та правоохоронними органами до злочинної схеми були залучені виконуючі обов’язки керівника ДПС однієї з областей та радник голови ДПС.

В ході проведення обшуків було вилучено печатки фіктивних підприємств з ознаками фіктивності, документи чорнової бухгалтерії, електронні ключі до системи «Клієнт-Банк», комп’ютерна техніка та мобільні телефони фігурантів справи.Зараз вирішується питання щодо затримання організаторів зазначеної схеми, а також посадовців ДФС, причетних до цього кримінального правопорушення.
Джерело: https://antikor.com.ua/articles/330052-pratsjuvali_po-chornomu_pratsivniki_golovnogo_upravlinnja_vnutrishnjoji_bezpeki_dfs_ukrajini_rozkrili_shemu_obnalichki_z

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top