skip to Main Content

ПРЕССЕКРЕТАРКА ЗЕЛЕНСЬКОГО ВІДШТОВХНУЛА ЖУРНАЛІСТА. ЦЕ ВЖЕ НЕ ВПЕРШЕ

Прессекретарка президента України Юлія Мендель відштовхнула журналіста “Схем” Сергія Андрушко, коли той хотів поставити запитання керівнику ОП Андрію Богдану. Відео події розмістили “Схеми” на YouTube (на відео від 15.08 хвилин).

“Хто може пояснити в якій цивілізованій країні світу прессекретарка президента дозволяє собі подібне в момент, коли журналіст хоче поставити питання першим особам! Це як називається?! Свобода слова?! Ви там в США про нову країну говорите зараз? Ну то от пару скрінів з “нової країни”, – написав про подію журналіст “Схем” Михайло Ткач на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

У коментарях до посту журналісти інших українських видань почали ділитися схожими ситуаціями з Мендель.

“Я офігіла, коли вона мене схопила ззаду і пересунула в прямому сенсі з місця”, – розповіла у коментарях журналістка LB Ганна Стешенко.

За словами журналіста “Української правди” Романа Кравця, на форумі YES він робив Мендель зауваження, щодо такої поведінки з журналістами, “бо це на голову не налазить”.

Крім того, на форумі Мендель грубо відсунула журналіста Radio Free Europe Крістофера Міллера, який підійшов поговорити із Зеленським.

Джерело: https://tsn.ua/politika/pressekretarka-zelenskogo-vidshtovhnula-zhurnalista-ce-vzhe-ne-vpershe-1417893.html

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top