skip to Main Content

Прокуратура розслідує розкрадання на розчистці струмка Сирець, яку у Кличка замовили за 16 мільйонів

Прокуратура вважає, що посадовці КП «Плесо» та ТОВ «ДК «Мідас» привласнили кошти під час розчистки струмка Сирець в Шевченківському та Подільському районах Києва за 15,71 млн грн. Про  це написав Олександр Глазунов у виданні «КиевVласть» з посиланням на ухвалу Подільського райсуду міста Києва від 14 квітня.

У квітні 2020 р. комунальне підприємство виконавчого органу Київської міськради (Київської міської держадміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо» замовило «Мідас» капремонт гідротехнічних споруд та розчистку струмка Сирець за 15,71 млн грн.

Згідно з висновком будівельно-технічної експертизи, сума невиконаних робіт в рамках цього договору становить 1,03 млн грн. Йдеться про роботи, які за договором субпідряду в липні 2020 року мало виконувати ТОВ «Будівельна група Укрлюкс». Економічна експертиза довела нанесення збитків міському бюджету на цю ж суму.

8 квітня 2021 р. прокурори вручили підозри двом працівникам КП «Плесо» – заступнику начальника відділу проектування та підготовки будівництва, а також інженеру технічного нагляду цього ж відділу. Наступного дня, 9 квітня, правоохоронці повідомили про підозру директору ТОВ «ДК «Мідас».

14 квітня Подільський райсуд обрав заступнику начальника відділу проектування та підготовки будівництва КП «Плесо» запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час (з 23:00 до 7:00). Того ж дня суд обрав запобіжний захід інженеру технагляду даного підприємства – він повинен заплатити заставу в розмірі 181,6 тис грн. 20 квітня суд також обрав запобіжний захід директору «Мідас» – до 9 червня 2021 року він буде перебувати «під особистим зобов’язанням».

«ДК «Мідас» зареєстровано в місті Бровари Київської області. Керівником компанії є Ігор Аладін, засновник В’ячеслав Московка, який до вересня 2020 займав посаду керівника фірми. Саме Московка підписував договір підряду з КП «Плесо». А договір субпідряду між з ТОВ «Будівельна група Укрлюкс» з боку «Мідас» підписала інша людина – фінансовий директор.

Московка був кандидатом в депутати Броварської міськради на довиборах, які відбулися в січні 2021 р. Тоді він балотувався від партії мера Києва Віталія Кличка «Удар», але до міськради йому потрапити не вдалося.

Київське ТОВ «Будівельна група Укрлюкс» зареєстровано в лютому 2020 року. Його керівником є Олег Качур, засновником – Олег Тимошенко.

Крім субпідряду для «ДК «Мідас», «Укрлюкс» також співпрацював з КП «Плесо» напряму. Так, 2 червня 2020 р. комунальники замовили «Укрлюкс» капремонт вбиральні в зоні відпочинку «Веселка» на 1,59 млн грн. Через півроку ця компанія отримала від КП «Плесо» підряд на капремонт гідротехнічних споруд і розчистку струмка Вершинка в Солом’янському районі на 4,0 млн грн.

Джерело: Прокуратура розслідує розкрадання на розчистці струмка Сирець, яку у Кличка замовили за 16 мільйонів

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top