skip to Main Content

Просто у ресторані! ДБР і СБУ провели гучну спецоперацію – затримано топ-чиновника. Долари пачками на столі!

У середу, 18 листопада 2020 року, в Оболонському районі Києва співробітниками Державного бюро розслідувань із залученням сил ГУ БКОЗ Служби безпеки України та процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора під час отримання неправомірної вигоди було здійснено затримання діючого прокурора та колишнього співробітника СБУ.

Про це повідомляє поінформоване джерело.

За його словами, зловмисників “прихопили” під час отримання ними хабара у розмірі 600 тис. дол. прямо в приміщенні ресторану японської кухні “Жовте море” на проспекті Героїв Сталінграду.

На знімках, які потрапили в розпорядження журналістів проглядається момент, як невдовзі після викриття ймовірних зловмисників у їх присуності та із залученням понятих правоохоронці перераховують грошові кошти. На фотографіях також видно, що на столі ресторану викладено близько 20 пачок доларових купюр.

О 19:45 18 листопада Офіс Генерального прокурора, а за кілька хвилин – Державне бюро розслідувань офіційно підтвердили інформацію про затримання двох мешканців столиці, які вимагали хабар.

Джерело: korupciya.com

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top