skip to Main Content

ПРИПИНЕНО ДІЯЛЬНІСТЬ КОНВЕРТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ З ОБІГОМ У ПОНАД 1 МІЛЬЯРД ГРИВЕНЬ

Київською місцевою прокуратурою №7 спільно зі слідчими управління поліції в метрополітені ГУНП у м. Києві за матеріалами ГУ КЗЕ СБ України припинено діяльність конвертаційного центру, спрямованого на обготівкування бюджетних грошових коштів.

Слідством встановлено, що транзитно-конвертаційна група підприємств упродовж 2017-2019 років діяла на території міста Києва та здійснювала діяльність із загальним обсягом понад 1 мільярд гривень на рік.

Конвертаційний центр забезпечував проведення фінансових операцій залучаючи товариства з окремими ознаками фіктивності для переведення бюджетних грошових коштів у готівку без фактичного надання послуг та шляхом реалізації товарів за завищеними цінами на користь підприємств державного сектору економіки.

За результатами проведених обшуків вилучено: понад 4 мільйона гривень, документи, які відображають проведення безтоварних фінансових операцій та легалізацію коштів, 126 печаток товариств з ознаками фіктивності, які були задіяні у протиправній діяльності.

У ході подальшого досудового розслідування у межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України, буде надана правова оцінка діям службових осіб підприємств державного сектору економіки, які розкрадали кошти користуючись послугами транзитно-конвертаційної групи.

Прес-служба прокуратури міста Києва.

Джерело: https://www.facebook.com/kyiv.gp.gov.ua/posts/2839591332718877

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top