skip to Main Content

Привласнення 50 млн грн фінансування будівництва – Президенту банку повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокуратури м. Києва повідомлено про підозру Президенту банку у привласненні грошових коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів (ч. 5 ст. 191КК України).

За даними слідства, у червні 2018 року підозрюваний, обіймаючи посаду Голови правління банку, разом зі своїми спільниками розробив та реалізував схему привласнення грошових коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів «Еврика» та «Патріотика», управителем яких є банк. Шляхом видачі кредиту та подальшого проведення операцій з використанням суб’єктів господарювання, які не пов’язані з банком та підконтрольні безпосередньо підозрюваному, з фондів фінансування будівництва були виведені кошти у сумі 50 млн грн.

Наразі у приміщеннях банку, а також за місцем проживання підозрюваного та інших осіб тривають обшуки. Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється детективами слідчого управління ГУ Нацполіції у м. Києві за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в м. Києві ДСР Нацполіції  України.

Нагадаємо, на підставі рішення Правління Національного банку України від 25.08.2020 цей банк віднесено до категорії неплатоспроможних та запроваджено тимчасову адміністрацію.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: gp.gov.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top