skip to Main Content

Привласнення майна підприємства на суму понад 600 000 грн – ДБР повідомило про підозру екскерівнику одного з лісгоспів

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру колишньому керівнику одного з державних підприємств лісового господарства Рівненської області за привласнення майна в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, у 2018 році підозрюваний, перебуваючи на керівній посаді, зловживаючи своїм службовим становищем, привласнив майно підприємства на суму понад 600 тисяч гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Рівненської області. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань в Рівненській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Джерело: https://dbr.gov.ua/news/privlasnennya-mayna-pidpriemstva-na-sumu-ponad-600-000-grn-dbr-povidomilo-pro-pidozru-ekskerivniku-odnogo-z-lisgospiv

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top