skip to Main Content

Реальне покарання за ґратами відбуде зловмисник, що вчинив напад на одну з телекомпаній Прикарпаття

За принципової позиції прокуратури до 9 років ув’язнення засуджено чоловіка, який обстріляв телерадіокомпанію та напав з ножем на правоохоронця

За принципової позиції прокуратури до 9 років ув’язнення засуджено чоловіка, який обстріляв телерадіокомпанію та напав з ножем на правоохоронця, за інформацією облпрокуратури.

Калуська окружна прокуратура підтримала обвинувачення стосовно 35-річного місцевого жителя за хуліганство та замах на вбивство працівника правоохоронного органу (ч. 4 ст. 296, ст. 348 КК України). Йому призначено покарання – 9 років позбавлення волі.

Вирок суду ухвалено за результатами оскарження прокурорами вироку Калуського міськрайонного суду, яким правопорушнику призначено 5 років позбавлення волі із встановленням іспитового строку. За апеляцією прокурора справу було направлено на новий судовий розгляд у суді першої інстанції.

В суді прокурор довів, що чоловік у лютому 2019 року з хуліганських мотивів, використовуючи пневматичну гвинтівку, здійснив 19 пострілів у вікно телерадіокомпанії у місті Калуш. Відтак, під час затримання зловмисник дістав ніж типу мачете та ударив в голову правоохоронцю, чим спричинив останньому тяжкі тілесні ушкодження.

За принципової позиції прокуратури правопорушник відбуватиме реальне покарання за ґратами.

Джерело: Реальне покарання за ґратами відбуде зловмисник, що вчинив напад на одну з телекомпаній Прикарпаття

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top