skip to Main Content

Розтрата бюджетних коштів у сумі понад 513 000 гривень – ДБР повідомило про підозру експосадовцю РНБО

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру колишньому Керівнику Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України. Експосадовець підозрюється у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненій у великих розмірах та заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ч. 2, ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, посадовець здійснював зайве нарахування та виплати заробітної плати окремим працівникам Центру, що призвело до розтрати бюджетних коштів у сумі понад 513 тис грн.  Також від одного з працівників Центру одержав на власний картковий рахунок грошові кошти у сумі 10 000 гривень, як визначену ним частку грошових коштів від нарахованої йому незаконної заробітної плати у грудні 2018 року.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Центрального регіону України. Оперативний супровід – Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top