skip to Main Content

САП передала справу про заволодіння коштами Укрзалізниці до Антикорсуду

Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до Вищого антикорупційоного суду обвинувальний акт щодо 6 осіб у кримінальному провадженні за фактом заволодіння коштами Укрзалізниці у сумі понад 98 млн грн

Про це повідомляє у Facebook прес-служба САП.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2016-2017 років службові особи Філії “Центр транспортного сервісу “Ліски” ПАТ “Укрзалізниця”, зловживаючи своїм службовим становищем, заволоділи коштами УЗ в сумі 98,2 млн грн шляхом документального оформлення безтоварних операцій з придбання мазуту флотського і дизельного пального у ТОВ “Скела Терциум”.

Але фактично вказані матеріали не поставлялись ні до паромів, для потреб яких укладались договори поставки палива, ні до орендованих резервуарів”, – йдеться у повідомленні.

Серед обвинувачених: 4 службовців Філії “Центр транспортного сервісу “Ліски” та 2 керівники приватних комерційних установ, які задіяні у незаконному заволодінні коштами.

“Дії вказаних осіб кваліфіковано за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що керівник підприємства, яке отримало кошти за нібито поставлене паливо, у подальшому вчинив з ними фінансові операції з метою їх легалізації, у зв’язку з чим його дії додатково кваліфіковано за ч. 3 ст. 209 КК України”, – зазначили у САП.

  • Нагадаємо, що у січні 2019 року детективи НАБУ повідомили 7 особам про підозру у заволодінні 93,27 млн грн АТ “Укрзалізниця”. За даними слідства, народний депутат є організатором цієї корупційної схеми.
  • Підозрювані впродовж грудня 2015–березня 2017 р. організували закупівлю стрілочної продукції для АТ “Укрзалізниця” за завищеними цінами і залучали до цього підконтрольні їм підприємства-посередники. Таким чином, вони заволоділи приблизно 93, 28 млн грн.

Джерело: https://espreso.tv/news/2019/09/23/sap_peredala_spravu_pro_zavolodinnya_koshtamy_ukrzaliznyci_do_antykorsudu

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top