skip to Main Content

САП пом’якшила обвинувачення експосадовцям «Електроважмашу»

Спеціалізована антикорупційна прокуратура пом’якшила обвинувачення колишнім посадовцям державного підприємства «Завод «Електроважмаш» з одержання неправомірної вигоди (частина 4 статті 368 ККУ) на зловживання впливом (ч. 2 ст. 369-2 ККУ) і уклала з ними угоду.

Відповідні угоди були затверджені вироком Орджонікідзевського районного суду міста Харкова 5 вересня, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, колишнього заступника директора заводу «Електроважмаш» Максима Марущенка та його пособника, начальника одного із управлінь заводу Ігора Коваленка обвинувачували в тому, що вони у лютому 2017 року отримали понад 1 млн грн неправомірної вигоди від комерційного директора ТОВ «Укрмашіндустрія» за організацію своєчасного відпуску готової продукції згідно з укладеним договором.

Справу почали розглядати в суді ще на початку 2018 року саме за обвинуваченням в одержанні неправомірної вигоди, проте нещодавно САП перекваліфікувала обвинувачення на зловживання впливом. Пізніше прокуратура уклала з обвинуваченими угоди. 5 вересня суд їх затвердив і визнав Марущенка та Коваленка винними. Також суд оштрафував їх на 25 тис. 500 грн з кожного.

Нагадаємо, 8 листопада 2016 року НАБУ затримало колишнього заступника директора заводу «Електроважмаш» та його пособника. Пізніше суд взяв їх під варту.

Джерело: https://www.slovoidilo.ua/2019/09/16/novyna/ekonomika/sap-pomyakshyla-obvynuvachennya-eksposadovcyam-elektrovazhmashu

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top