skip to Main Content

СБУ викрила державного реєстратора та двох арбітражних керуючих на оборудках із нерухомістю

Служба безпеки України системно захищає інтереси держави та бізнесу від протиправних посягань з боку злочинних груп та окремих корумпованих можновладців. Рейдерські захоплення майна, махінації з нерухомістю підривають економічний потенціал країни та створюють загрозу державній безпеці. Так на цьому тижні на протиправних діях із майном погоріли троє посадовців з Харкова та столиці. Зокрема, незаконні оборудки з нерухомістю організувала державна реєстраторка однієї з селищних рад Дергачівського району Харківської області. До викриття вона разом зі спільником встигла перереєструвати на підставних осіб комунальну нерухомість в обласному центрі на майже 1 мільйон гривень. Найближчим часом за матеріалами СБУ на незаконно відчужене майно буде накладено арешт та розпочато процедуру його повернення громаді міста. Відразу двох арбітражних керуючих викрили напередодні співробітники спецслужби у столиці.

Один із них вимагав $100 тисяч від приватного забудовника за відмову від позову на відчуження майна та призупинення процесу ліквідації підприємства. За ці гроші він обіцяв не лише відкликати свій позов, але й «владнати» питання із суддею Господарського суду. Хабар зловмисник згодився отримувати частинами. Інший арбітражний керуючий, причетний до вимагання грошей від керівника компанії з іноземними інвестиціями. За 175 тисяч гривень посадовець обіцяв бізнесмену передати компанії в оренду заставне майно, а також затвердити порядок його реалізації. Для проведення оборудки він залучив посередника.

Дії організаторів та їх спільників кваліфіковано як підкуп та зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги, шахрайство, підроблення документів.

Джерело: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/7676#.iYe1YlDl.dpbs

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top