skip to Main Content

СБУ заблокувала контрабанду великої партії цигарок в Україну

Служба безпеки України заблокувала у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» канал незаконного переміщення на митну територію нашої держави великої партії цигарок.

Оперативники спецслужби встановили, що організатори схеми систематично переправляли в Україну підакцизну продукцію авіаційними рейсами з країни Перської затоки. Вантажі з цигарками приховували від митного контролю та імпортували в Україну під виглядом споживчих товарів.

Співробітники СБ України виявили 867 ящиків тютюнових виробів вагою понад 10 тонн, орієнтовною вартістю майже 10 мільйонів гривень.

Наразі, у межах кримінального провадження, встановлюються всі особи, причетні до протиправної оборудки. Тютюнові вироби вилучено і передано на тимчасове зберігання митним органам.

Триває досудове слідство.

Операція проводилась Головним управлінням контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки спільно з Головним управлінням внутрішньої безпеки СБ України та слідчим підрозділом Головного управління СБ України в м. Києві та Київській області у взаємодії з працівниками митного посту «Аеропорт Бориспіль» під процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури.

Джерело: СБУ заблокувала контрабанду великої партії цигарок в Україну

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top