skip to Main Content

ШАНТАЖ ЯК ОСТАННІЙ ШАНС ЗАВОЛОДІТИ ОФІЦІЙНИМИ ПРАВАМИ НА СУДОВИЙ РЕПОРТЕР

Інформаційне агентство “Судовий репортер”, газета Судовий репортер, Товариство з обмеженою відповідальністю “Судовий репортер”, громадська організація “Судовий репортер” – такий перелік офіційно зареєстрованих організацій має Судовий репортер в своєму арсеналі.

Натомість судова журналістка (принаймні так вона себе особисто позиціонує) Ірина Салій, не маючи на те відповідної юридичної освіти, яка потрібна для розуміння елементарних понять та процесів в суді, а також не володіючи елементарними моральними якостями журналіста, веде інший сайт під назвою Судовий репортер.

Не маючи законних підстав для повноцінного використання вищезазначеного найменування, пані Ірина вдається до всілякого роду провокацій та шантажування, не нехтує навіть образами, щоб цілком і повністю присвоїти собі ідею.

Остання спроба шантажу, яка виявилась вкрай невдалою, відбувалась сьогодні. Пані Ірина вийшла з ініціативою перемовин у питанні Судового репортера. Після розуміння, що всі козирі на нашій стороні, вона повернулась до звичних їй образ. І відразу на своїй сторінці у Фейсбуці опублікувала переписку з месенджера Фейсбук без відповідного на те дозволу від іншої сторони, цим самим демонструючи вчергове свої “знання” в галузі права і стандарти журналіста.

Нижче публікуємо скрін зі сторінки Ірини Салій, а також публікуємо вже опубліковану раніше переписку щодо спроби шантажувати і заволодіти повними правами на Судовий репортер. Ірина Салій опублікувала дану переписку раніше, цим самим демонструючи згоду на офіційне її оприлюднення.

Читайте, аналізуйте та робіть висновки хто насправді є фейком та рейдером.

 

Джерело: Судовий репортер

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top