skip to Main Content

Скандал в інституті Шалімова: трансплантолог-хабарник відбувся штрафом

Солом’янський районний суд Києва виніс вирок керівнику відділу Національного інституту хірургії та трансплантології імені Шалімова Олегу Котенку, який погорів на хабарі.

Єдиний хірург в Україні, який проводить трансплантацію печінки, заплатить 8500 грн штрафу. Під час слідства Котенко уклав угоду з прокурором про визнання вини, повідомляє “Судовий репортер”.

У ході судового засідання стало відомо, що лікар вимагав гроші у пацієнта, в якого виявили рак печінки на тлі цирозу та гепатиту С. Спочатку Котенко вимагав за консультацію оплату 3 тис. грн. А потім назвав суму за проведення операції та лікування – $30 тис.

5 вересня 2019 року Котенко зі своєю командою провів хворому операцію з пересадки печінки, після чого нагадав пацієнту про оплату його послуг, погрожуючи тим, що не буде надавати йому подальшого лікування. Загалом чоловік передав хірургу $22 тис.

Коли поліція затримала Котенка, на робочому місці у нього виявили ці гроші. В результаті суд визнав його винним, призначивши йому покарання у вигляді штрафу.

Керівника відділення трансплантації та хірургії печінки Національного інституту хірургії і трансплантології ім. Олександра Шалімова Олега Котенка затримали на хабарі 3 жовтня на робочому місці. Всього з кабінету лікаря вилучили $65 тис. Ще $13 тис. і 7 тис. євро знайшли в нього вдома. $840 тис. тримав на банківському рахунку.

Джерело: https://gazeta.ua/articles/np/_skandal-v-instituti-salimova-transplantologhabarnik-vidbuvsya-shtrafom/948163

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top