skip to Main Content

Слідчого ДБР притягнуто до відповідальності за несвоєчасне подання декларації

Управлінням внутрішнього контролю ДБР в рамках здійснення моніторингу подання працівниками ДБР декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, встановлено факт несвоєчасного подання декларації слідчим територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Зібрані Управлінням внутрішнього контролю ДБР матеріали були скеровані до Національного агентства з питань запобігання корупції.

У зв’язку з тим, що слідчий неодноразово ухилявся від явки в НАЗК для надання пояснень, Управлінням внутрішнього контролю були проведені заходи для надання слідчим відповідних пояснень та вручення йому протоколу. Відповідно, спільними зусиллями з НАЗК, 10 вересня 2020 року уповноваженою особою НАЗК складено адміністративний протокол відносно слідчого за фактом порушення вимог фінансового контролю (ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

За словами в.о. Директора ДБР Олександра Соколова будь-які порушення законодавства з боку працівників ДБР є неприпустимими.

«Керівництво ДБР постійно акцентує увагу своїх працівників на неприпустимості порушення законодавства. Кожен, хто порушує законодавство, має нести за це відповідальність, адже для Державного бюро розслідувань важливо, аби їх працівники мали бездоганну репутацію», – наголосив Олександр Соколов.

У подальшому адмінпротокол буде направлено до суду за місцем скоєння правопорушення.

Джерело: dbr.gov.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top