skip to Main Content

СЛІДСТВО НПУ ТА ДБР ПОКРИВАЄ ВБИВСТВО ВЧИНЕНЕ ДЕТЕКТИВОМ НАБУ АНДРІЄМ РУСАЄВИМ

Більше року минуло з того часу, як 2 квітня 2018 року приблизно о 23 год. 00 хв. по вул. Васильківській в напрямку пр-ту Глушкова, в м. Києві, навпроти будинку № 55 сталася дорожньо-транспортна пригода. Внаслідок даного ДТП за участю водія детектива Національного антикорупційного бюро України Русаєва Андрія Володимировича пішохода Арустамову М.С. з тілесними ушкодженнями госпіталізовано до Київської міської клінічної лікарні №17.

За фактом ДТП було відкрито кримінальне провадження під номером № 12018100000000322 від 03.04.2018 року.

11 квітня 2018 року внаслідок заподіяних травм під час вказаного ДТП Арустамова Марина Саркісівна 04.06.1994 року народження – померла.

По даному факту Національною поліцією у місті Києві здійснювалось досудове розслідування кримінального провадження.

Київською місцевою прокуратурою за результатами вивчення матеріалів кримінального провадження № 12018100000000322 від 03.04.2018 року встановлено, що досудове розслідування вказаного кримінального провадження, яке здійснювалось слідчим управлінням Головного управління Національної поліції України, було неефективним. Тобто відбувалось формальне затягування часу і не вчинялись необхідні дії для розслідування злочину, відшкодування близьким загиблої завданої матеріальної та моральної шкоди та саме головне – притягнення до відповідальності винних осіб.

У зв’язку з цим, постановою заступника прокурора м. Києва від 08.04.2019 року, здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12018100000000322 від 03.04.2018 року доручено Територіальному управлінню Державного бюро розслідувань, розташованому у м. Києві.

Винуватцем вказаної дорожньо-транспортної пригоди є детектив Національного антикорупційного бюро України Русаєв Андрій Володимирович.

З моменту ДТП минуло вже більше року, проте детективу НАБУ Русаєву А.В., не оголошено про підозру в скоєнні злочину за ч. 2 ст. 286 КК України і до цього часу він продовжує виконувати свої посадові обов’язки.

Крім того, вже більше року ні слідчими Національної поліції України ні слідчими Територіального управління ДБР не проводяться необхідні слідчі процесуальні дії, такі як, слідчий експеримент (відтворення обстановки ДТП),  допити свідків та винуватця ДТП – Русаєва А.В.

Адвокатом АО “Barristers” Щербиною О.В., що в свою чергу є адвокатом мами загиблої Марини, постійно заявляються слідчому у даному кримінальному провадженні клопотання про необхідність вчинення вище вказаних процесуальних дій, проте вони залишаються поза увагою. За словами адвоката боротьба щодо проведення всебічного, об’єктивного розслідування та притягнення винних до відповідальності триває і з їх сторони для цього будуть застосовані всі наявні законні засоби.

Бездіяльність органу досудового розслідування у даному злочині, сприяє детективу НАБУ Русаєву А.В. і надалі бути без покарання за вчинення злочину, в результаті якого загинула людина. 

Залишається лише констатувати той факт, що як слідчі Національної поліції України в місті Києві, так вже і їхні колеги з Державного бюро розслідувань банально покривають вбивцю і свого “колегу” по правоохоронній діяльності. 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top