skip to Main Content

Службовці держустанови на Луганщині постануть перед судом за одержання 100 тис грн хабара

Прокуратура Луганської області направила до суду обвинувальний акт стосовно керівника міжрайонного управління водного господарства в Луганській області та його підлеглого за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, службові особи державної установи, діючи за попередньою змовою між собою, вимагали та одержали від підприємця хабар у розмірі 100 тис грн за організацію перемоги ТОВ у тендері, укладення договору на поставку кам’яного вугілля та здійснення проплати бюджетних коштів за вказану продукцію. Розмір «відкату» становив майже 30% від суми укладеного договору.

При цьому обвинувачених не зупинило автоматичне обрання переможцем тендерних торгів системою публічних закупівель «ProZorro» товариства, яке надало більш економічно вигідну пропозицію. З формальних підстав рішенням тендерного комітету міжрайонного управління водного господарства в Луганській області ТОВ-переможця було дискваліфіковано, а договір укладено з підприємством, в якого і вимагалися грошові кошти.

Службових осіб затримано 25 лютого 2020 року під час одержання коштів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Головного управління Нацполіції в Луганській області, оперативний супровід забезпечувався Управлінням стратегічних розслідувань в Луганській області ДСР Національної поліції України.

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вина не буде доведена в законному порядку і встановлена обвинувальним вироком суду.

Джерело: https://docs.google.com/document/d/1NNObjXrQW-w1Nd2iYUABnphHJgdMoVCulFjaKvl-Bfw/edit?ts=5ea6a711

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top