skip to Main Content

Справа підкупу голови Фонду держмайна: одному з підозрюваних змінили запобіжний захід

КИЇВ. 25 лютого. УНН. Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду змінила запобіжний захід Валерію Троцю, який є одном із підозрюваних у справі підкупу голови Фонду державного майна України з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою з альтернативою внесення застави. Про це УНН повідомляє із посиланням на пресслужбу САП.

“Зокрема, погодившись з доводами прокурора щодо неврахування слідчим суддею вагомості встановлених ризиків, що свідчить про неможливість їх попередження шляхом застосування менш суворого запобіжного заходу ніж тримання під вартою, колегія суду скасувала ухвалу слідчого судді та застосувала до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, визначивши розмір застави як альтернативного запобіжного заходу у сумі більше 3 млн гривень”, – йдеться у повідомленні.

Як стало відомо УНН з власних джерел, запобіжний захід змінили Валерію Троцю.

Нагадаємо, трьох осіб викрито на пропозиції голові Фонду держмайна України, посаду якого наразі обіймає Дмитро Сенниченко, 5 млн доларів США в обмін на призначення на посаду директора ПАТ “Одеський припортовий завод”.

Як повідомлялося, ВАКС застосував до одного з підозрюваних у справі підкупу голови Фонду державного майна України запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 12,5 млн гривень.

Також, ВАСК відправив ще двох підозрюваних у справі підкупу голови Фонду державного майна України під цілодобовий домашній арешт.

Джерело: https://www.unn.com.ua/uk/news/1854265-sprava-pidkupu-golovi-fondu-derzhmayna-odnomu-z-pidozryuvanikh-zminili-zapobizhniy-zakhid

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top