skip to Main Content

Справу екснардепа Онищенка передали до антикорупційного суду

Солом’янський районний суд міста Києва вирішив передати кримінальні провадження за обвинуваченням колишнього народного депутата-втікача Олександра Онищенка в організації «газових схем», Валерія Постного в їх співорганізації та інших осіб до Вищого антикорупційного суду.

Такі рішення 9 вересня ухвалила колегія суддів Солом’янського суду під головуванням Сергія Агафонова, повідомляє «Слово і Діло».

Зокрема, суд спочатку передав до Антикорупційного суду справу за обвинуваченням Онищенка та менеджерки Олени Павленко. Пізніше судді ухвалили таке ж рішення й у справі співорганізатора «газових схем» Валерія Постного і ще шести фігурантів: Вадима Шленчака, Олени Ченцової, Олександра Сомова, Юрія Смаглюка, Олександра Сергієнка, Дмитра Кравченка і Мар’яни Гречанюк.

Раніше суд дозволив заочно судити Онищенка та менеджера Олену Павленко. Пізніше в Україну повернулася мати колишнього нардепа Інеса Кадирова, де її затримали. Суд її відпустив під особисте зобов’язання.

Джерело: https://www.slovoidilo.ua/2019/09/16/novyna/polityka/spravu-eksnardepa-onyshhenka-peredaly-antykorupczijnoho-sudu

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top