skip to Main Content

Столичний суд розгляне справу про підкуп кандидата в президенти України

Шевченківський райсуд Києва 5 лютого розгляне провадження, в якому потерпілим є кандидат у президенти України 2019 року Юрій Тимошенко, повідомляє «Слово і Діло».

Як відповіли на запит видання в Офісі генерального прокурора, «обвинувальний акт стосовно К. та І., які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 157 Кримінального кодексу України, 26.12.2019 скеровано до суду для розгляду по суті».

Ідеться про Тараса Костанчука та Олександра Іщенка, які у 2019 році начебто намагались підкупити кандидата в президенти Юрія Тимошенка.

Злочини, вчинені за ч. 3 ст. 157 ККУ караються обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років.

Раніше повідомлялося, що глава «Партії захисників України» Тарас Констанчук, якого підозрювали у спробі підкупу кандидата Тимошенка, в березні минулого року вийшов із СІЗО під заставу в 4 мільйони гривень.

Джерело: https://www.slovoidilo.ua/2020/01/27/novyna/polityka/stolychnyj-sud-rozhlyane-spravu-pro-pidkup-kandydata-prezydenty-ukrayiny

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top