skip to Main Content

Суд не розглядатиме скаргу адвоката Барбула на підозру

Суд не відкрив провадження за скаргою адвоката колишнього директора державного госпрозрахункового зовнішньоторговельного підприємства «Спецтехноекспорт» Павла Барбула на повідомлену йому підозру у розтраті понад 55 млн грн.

Таке рішення 22 серпня ухвалив слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Максим Вишняк, повідомляє «Слово і Діло».

Як вказується у документі, 4 березня заступником генерального прокурора – керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким було складено повідомлення про підозру Барбулу у справі, які внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань 20 грудня 2017 року. Таким чином, це провадження було порушено до введення Законом України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» в дію змін до пункту 10 частини 1 статті 303 КПК України, тому суддя вважає, що вимоги поданої захисником скарги, не можуть бути предметом судового розгляду.

Нагадаємо, суд відпустив Барбула на поруки. Раніше суд продовжив йому обов’язки. Також суд залишив заарештованим будинок матері Барбула в Конча-Заспі.

Джерело: https://www.slovoidilo.ua/2019/09/04/novyna/polityka/sud-ne-rozhlyadatyme-skarhu-advokata-barbula-pidozru

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top