skip to Main Content

Суд продовжив домашній арешт ексзаступнику директора Інституту титану

Суд продовжив до 9 листопада цілодобовий домашній арешт колишнього першого заступника генерального директора Державного науково-дослідного та проєктного інституту титану Андрія Рачкова.

Таке рішення 11 вересня ухвалила колегія суддів Вищого антикорупційного суду під головуванням Євгена Крука, повідомляє «Слово і Діло»

Як відомо, Рачкова підозрюють у тому, що він, зловживаючи службовим становищем, наніс Інституту титану збитків на 1,258 млн доларів. За даними слідства, колишній посадовець у змові з іншими особами впродовж 2012-2013 рр забезпечив перерахування Інститутом титану іноземній компанії (Британські Віргінські острови) 1,258 млн доларів за роботи та послуги, які, як з’ясувало слідство, насправді не надавались.

У зв’язку з наближенням дати завершення домашнього арешту прокурор САП просив про його продовження на 2 місяці. Вивчивши клопотання, судді його задовольнили.

Нагадаємо, 22 липня НАБУ затримало колишнього чиновника Інституту титану Рачкова. Також суд наклав арешт на його бізнес. Пізніше САП скерувала першу справу до Антикорупційного суду.

Джерело: https://www.slovoidilo.ua/2019/09/16/novyna/ekonomika/sud-prodovzhyv-domashnij-aresht-ekszastupnyku-dyrektora-instytutu-tytanu

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top