skip to Main Content

Суд прийняв рішення стягнути нерухомість Коломойського на користь НБУ

Йдеться про приміщення площею майже 20 тис. кв. м і вартістю понад 100 млн грн.

Господарський суд Львівської області 16 січня в повному обсязі задовольнив позов Національного банку України (НБУ) про звернення стягнення на предмет іпотеки ПАТ “Дніпрометалсервіс”, що пов’язане з екс-власником “Приватбанку” Ігорем Коломойським. Про це йдеться в повідомленні НБУ.

Наголошується, що ця компанія у вересні 2014 року надала НБУ в заставу нежитлове приміщення площею майже 20 тис. кв. м і вартістю понад 100 млн грн як забезпечення кредиту рефінансування, що було надано “Приватбанку” до націоналізації.

Оскільки компанія “Дніпрометалсервіс” не виконала взятих на себе зобов’язань майнового поручителя “Приватбанку”, НБУ в травні 2018 року подав до суду з метою стягнення заставного майна, і 16 січня 2020 року позовну заяву НБУ було задоволено у повному обсязі.

Загалом суди вже ухвалили 24 рішення на користь НБУ про звернення стягнення на предмети іпотеки за зобов’язаннями ПриватБанку на загальну суму 1,36 млрд грн. 18 рішень набули чинності, за якими виконавчі документи було направлено до органів Державної виконавчої служби для примусового виконання.

У Нацбанку відзначають, що в 2018 році НБУ подав 148 позовів проти колишнього власника “Приватбанку” Коломойського (фінансового поручителя) і пов’язаних з ним компаній 32 – майнових поручителів.

Джерело: https://dt.ua/ECONOMICS/sud-priynyav-rishennya-styagnuti-neruhomist-kolomoyskogo-na-korist-nbu-336177_.html

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top