skip to Main Content

СУД СКАСУВАВ ПІДОЗРУ ЕКСЧИНОВНИКУ МІН’ЮСТУ СЕРГІЮ КРАЙЧИНСЬКОМУ (ДОКУМЕНТ)

24 вересня 2019 року прокуратура АР Крим повідомила про підозру  колишньому посадовцю Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України (далі – Департамент) Сергію Крайчинському у вчиненні зловживання службовим становищем, що завдало тяжких наслідків державним інтересам, тобто кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

За повідомленням прокуратури, у відділі на виконанні перебувало рішення суду про стягнення боргу з комерційного банку на суму 764 тис доларів США. У зв’язку з тим, що виконання рішення здійснювалось примусово, а не добровільно, державним виконавцем, в порядку ст. 28 ЗУ «Про виконавче провадження» (в редакції, яка діяла на момент вчинення злочину), винесено постанову про стягнення з банку боржника виконавчого збору (10% від суми боргу), що становить 76 тис. доларів (1,9 млн. грн.).

Проте, за словами прокурора, результатами безпідставної перевірки виконавчого провадження, посадовцем Департаменту вказана постанова незаконно скасована, а боржник звільнений від сплати вищевказаної суми до бюджету.

11 січня 2020 року слідчий суддя Херсонського міського суду Херсонської області Черниш О.Л., за участю скаржника Крайчинського С.С. та захисників Шадріна О., Тананакіна О. ухвалив рішення про скасування повідомлення про підозру Крайчинському Сергію Станіславовичу у кримінальному провадженні за ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Джерело: Судовий репортер

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top