skip to Main Content

СУД ВІДКЛАВ РОЗГЛЯД ПОЗОВУ ГЛАДКОВСЬКОГО У СПРАВІ ЗАКУПІВЕЛЬ “УКРОБОРОНПРОМУ”

Позов одного з фігурантів розслідування проєкту “Бігус-інфо” по “Укроборонпрому” Ігоря Гладковського про захист честі, гідності і ділової репутації почав розглядати Подільський суд Києва. За перебігом засідання стежила кореспондентка “5 каналу” Ірина Шевченко.

На засіданні заслухали експерта зі сторони позивача Людмилу Фраймович, а також свідка зі сторони відповідача журналістку Лесю Іванову. Леся Іванова та Деніс Бігус також є відповідачами у справі.

Засідання тривало понад дві години.

Потому суддя відклав розгляд до 27 січня. Рішення у справі буде ухвалене після виступів сторін та досліджень матеріалів провадження.

Як повідомляв 5.UA, Олега Гладковського звинувачують у корупційних схемах під час проведення тендерних закупівель вантажівок для війська, а також у недекларуванні доходів. Затримали ексзаступника секретаря РНБО 17 жовтня під час спроби вилетіти з України. Суд заґратував Гладковського до 15 грудня із правом внесення застави у понад 10 мільйонів гривень. 21 жовтня кошти за підозрюваного внесли його рідні.

Джерело: https://www.5.ua/suspilstvo/sud-vidklav-rozhliad-pozovu-hladkovskoho-u-spravi-zakupivel-ukroboronpromu-203992.html

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top