skip to Main Content

Суддя Скалозуб заявив про несанкціоноване прослуховування його телефону НАБУ

Голова Чернігівського окружного адміністративного суду Юрій Скалозуб, який раніше заявив про обшук його кабінету детективами НАБУ і дивних діях Антикорупційного суду, 2 лютого направив до Вищої ради правосуддя вже третє повідомлення про втручання в діяльність судді. Про це повідомляє Судово-юридична газета.

Так, на цей раз суддя повідомив, що в провадженні слідчого судді Вищого антикорупційного суду знаходиться справа за клопотанням прокурора про арешт майна Скалозуба – мобільного телефону, який вилучили у нього під час обшуку 12 січня.

Як вказав Скалозуб, 2 лютого під час дослідження матеріалів клопотання про арешт майна був досліджений протокол проведення негласних слідчих (розшукових) дій. З цього протоколу випливало, що детективи НАБУ прослуховували мобільний телефон судді 29 квітня 2020 року, при тому, що дозвіл на прослуховування слідчий суддя надав тільки 1 травня 2020 року.

За словами судді, виходить, що детективи НАБУ спочатку прослуховували телефон судді, а тільки потім отримали дозвіл на такі дії.

Крім того, Скалозуб зазначив, що 12 січня телефон також був вилучений без дозволу слідчого судді.

Як повідомляли Українські Новини, 12 січня 2021 року в кабінеті Скалозуба детективи НАБУ провели обшук, під час якого оглянули жорсткий диск робочого комп’ютера судді, flash-накопичувачі і вилучили особистий мобільний телефон судді.

Про підозру у скоєнні злочину суддя повідомлений не був.

НАБУ запідозрило Скалозуба в скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди особою, яка займає відповідальне становище) КК. Кримінальне провадження НАБУ відкрило ще 11 лютого 2020 року. Що стосується мобільного телефону, то детективи НАБУ хотіли отримати доступ до листування судді, але не змогли обійти систему захисту Iphone, тому на місці прийняли рішення вилучити його для огляду і проведення експертизи.

Джерело: Суддя Скалозуб заявив про несанкціоноване прослуховування його телефону НАБУ

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top