skip to Main Content

Судитимуть посадовців одеського коледжу, підозрюваних у порушенні вимог пожежної безпеки

Прокуратурою Одеської області до Приморського районного суду Одеси направлено обвинувальний акт стосовно директора коледжу, завідувача господарством, завідувача денним відділенням економіки і підприємництва та колишнього заступника директора з адміністративно-господарської роботи за фактом порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки (ч. 2 ст. 270 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовці порушили вимоги пожежної безпеки і це призвело до пожежі в освітньому закладі в м. Одесі у грудні 2019 року. Внаслідок пожежі загинуло 16 людей, 31 людина отримала тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. Зруйновано багатоповерхову будівлю – пам’ятку архітектури 1914 року, в якій розташовувався освітній заклад.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Одеській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: https://www.gp.gov.ua/ua/regions_news_detail?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=276048

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top